NL Doet-2019

De grootste vrijwilligersactie van Nederland is in volle gang

NL doet, mede mogelijk gemaakt door de Oranje fonds

Ons thema was dit jaar de vluchtelingen. Ook een zonnetje voor jou, zo gezegd zo gedaan. Het was een eer om de vluchtelingen in het zonnetje te zetten. Iedereen die in Nederland woont hoort bij elkaar van waar je ook van komt. Met behulp van de vrijwilligers van CVD en de concert van de broers (the onealls Brothers) hebben de vluchtelingen een onvergetelijk dag mogen meemaken.Gel wax kaars een kaars wat je kan aansteken als herdenking aan de dag zelf. Gasten konden op eigen creativiteit een kaars maken en naar huis brengen. Wij als Openhaard waren blij om te zien dat de vluchtelingen met een goed gevoel naar huis gingen.

Tevens hebben onze vrijwilligers op locatie zuid bloemen geplant.